פיתוח אתרים ואפליקציות

הפרויקט שלך

הכללים שלך

ב-Digiproduct Digital Solutions אנחנו לומדים לעומק את הלצרכים שלך ומתאימים פתרונות למה שמוגדר כדי לענות באופן מדויק לצורך ולהגיע עם מוצר טארקטיבי לקהל שלך.

Digiproduct היא חברת לפיתוח אתרים ואפליקציות.

החברה נוסדה בשנת 2012. משנת 2012 השקנו עשרות פרויקטים של פלטפורמות ווביות, אוטומציה של תהליכים עסקיים ואפליקציות מובייל.

הצוות המנוסה שלנו מורכב ממנהלי פרויקטים בעלי רקע חזק בשיווק וטכנולוגיה, וצוותי פיתוח עם ראיה רוחבית וידע מעמיק בטכנולוגיות מגוונות.

אנחנו לא מעסיקים אנשי מקצוע חיצוניים כדי לשרת את הצרכים שלך. אנו נעביר את הדרישות הייחודיות שלך לצוות פנימי, בעל המיומנויות הנכונות כדי לקדם את החברה שלך.

הבנה של צרכי שיווק ויכולות טכנולוגיות גבוהות מאפשרים לנו לתת מענה טכנולוגי הולם ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר להגשמת הרעיונות השיווקיים והעסקיים שלך.

אוטומציה עסקית בהתאמה אישית

האם אתה מחפש אסטרטגיות לייעל את הפעילות העסקית ולהגביר את הפרודוקטיביות של הצוות? אנו מפתחים אפליקציות אינטרנט מותאמות אישית כדי לספק פתרונות אוטומציה עסקיים מוצלחים.

פלטפורמות למסחר אלקטרוני

Shopify, Magento ,WoCommerce - מומחי המסחר האלקטרוני שלנו יכולים לבחון מה הפלטפורמה הענה על כל אחד מהצרכים העסקיים השונים שלך ולספק לך את הפלטפורמה המתאימה ביותר

אפליקציות נייטיב והיבריד

פיתוח אפליקציות מקוריות או היברידיות? אנחנו כאן כדי לעזור לך לקבל החלטה שצריכה להתאים ליעדים והעדפות המדויקות של קהל היעד שלך, וכן ליעדים ולתקציב שלך.

אתרי אינטרנט ופלטפורמות תוכן

מערכת Headless המבוססת על Content stack CMS או אתר Wordpress הנפוץ - נוכל לעזור לך לבחור את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלך.

מוצרים דיגיטליים

מהרעיון שלך להתאמה לשוק של המוצר ומעבר לכך. אנו יכולים לסייע לך בכל שלב בפיתוח המוצר הדיגיטלי שלך כפתרון SAAS.

שותפויות פיתוח

אנו מסייעים לחברות מיתוג וסוכנויות קריאייטיב להרחיב את השירותים שלהן מבלי להעלות את המחיר וכל צורך להעסיק צוות משלהם.

היתרונות שלנו

תקני האיכות
הכי גבוהים

צוות מקצועי ייעודי
גישה אישית
ותקשורת ברורה

One-Stop-Shop
לכל צורכי הפיתוח שלך
עם הבנה שיווקית מעמיקה

חשיבה אסטרטגית

פתרונות דיגיטל
בלו"ז ובתקציב שהוגדר

השירותים שלנו

הפרויקט שלך - הכללים שלך. ב-Digiproduct Digital Solutions אנחנו לומדים לעומק את הלצרכים שלך ומתאימים פתרונות למה שמוגדר כדי לענות באופן מדויק לצורך ולהגיע עם מוצר טארקטיבי לקהל שלך. שירותי פיתוח האינטרנט והמובייל שלנו המותאמים אישית כוללים:

אפליקציה מקורית והיברידית: עיצוב ופיתוח

המפתחים המקצועיים שלנו בונים אפליקציות לנייד שהופכות את הרעיונות שלך למוצרים שמביאים בסורה. ראשית, נבין היטב את הדרישות שלך לפני שנבחר את המודלים, הטכנולוגיות והמתודולוגיות הנכונות לפיתוח תוכנה כדי להביא את הרעיון שלך לחיים. פיתוח מובייל נייטיב או הייבריד (חוצה פלטפואמות), שירותי ענן וצד שרת עם API, UI/UX באיכות גבוהה ואנימציות יחודיות - המפתחים שלנו בונים אפליקציות עבור iOS ואנדרואיד תוך שימוש במחסנית הטכנולוגית הרחבה והעדכנית ביותר. אנו נוודא שהאפליקציה שלך לנייד תהיה אינטראקטיבית, אינטואיטיבית, זריזה ומאובטחת.

פיתוח אפליקציות אינטרנט בהתאמה אישית לאוטומציה עסקית

אנו מפתחים פתרונות מותאמים אישית הנותנים מענה לדרישות עסקיות ספציפיות, תהליכים וזרימות עבודה ייחודיות. אינטגרציה עם מערכות קיימות באירגון מבטיחה ששירותי אוטומציה של תהליכים עסקיים יעבדו בהרמוניה עם הכלים הנוכחיים, מה שמוביל לתשתית יעילה ומקושרת יותר. בנוסף, היעילות והפרודוקטיביות המוגברות שהושגו באמצעות התאמה אישית מובילות לחיסכון משמעותי בעלויות לאורך זמן.

מפתחי מסחר אלקטרוני מותאם אישית, תחזוקה ותמיכה

אנו מציעים פתרונות פיתוח מסחר אלקטרוני מותאמים אישית, תוך מינוף הכלים והטכנולוגיה העדכניים ביותר. ב- Digiproduct, אנו מחזיקים במומחיות רבה כדי להפוך את הרעיונות שלך לאתרי מסחר אלקטרוני B2B ו-B2C בעלי ביצועים גבוהים, חנויות מקוונות ושווקים. בנוסף כדי להתעדכן ולהבטיח ביצועים מיטביים של אתר המסחר האלקטרוני שפותח, אנו מספקים שירותי תחזוקה ותמיכה של אתרי מסחר אלקטרוני.

פיתוח אתר אינטרנט

אנו עובדים לצדכם, מתאימים כל פרויקט לדרישות העסקיות הספציפיות שלכם. בין אם אתה זקוק לפתרונות קוד פתוח או שירותי פיתוח ווב עם התאמה ייעודית, המעצבים, המפתחים והמנהלי פרויקט המומחים שלנו יביאו חיוניות לנוכחות המקוונת שלך. אנו נדאג להכנה והטמעה של אנימציות מרהיבות, כולל אנימציות D3, אודיו ווידאו כדי למשוך תשומת לב של הגולשים

אינטגרציה של שירותי צד שלישי

רתום את הכוח של ממשקי API כדי לשלב נתונים חיוניים לתוך מערכת ניהול הפרויקט והתוכן הקיימת שלך, כולל ספקי סליקה , ERP, CRM, Marketing Automation, ערוצי תקשורת ומפות מותאמות אישית.

שירותי DEVOPS

כספק מפתח של פתרונות פיתוח מותאמים אישית, Digiproduct מציעה גם שירותי DevOps עם האסטרטגיות הטובות ביותר ויצירת מפות דרכים שיעזרו לך להשיג ארכיטקטורות שרתים יציבות, מאובטחות וניתנות להרחבה.

קראו עוד

טכנולוגיות שאנו משתמשים בהן

DESIGN
FIGMA
ILLUSTRATOR
XD
ZEPPLIN
FRONT END
React
NEXT.JS
VUE
WEBFLOW
Webpack
Bootstrap
BACK END
NODEJS
PHP
RAILS
Symfony
Laravel
CodeIgniter
CMS
Wordpress
Drupal
Umbraco
E-COMMERCE
Woocommerce
Shopify
Magento
MOBILE
REACT NATIV
SWIFT
KOTLINE
FLUTTER
DEVOPS
servers from Hetzner
AMAZON WEB SERVICES
Google Cloud
Digital Ocean
Docker & Kubernetes
קראו עוד
אל תפספסו לתשומת לבכם

פיתוח Front-end מתקדם לפי טרנדים הכי חמים הטמע חוויות תלת-ממד מרשימות, אודיו ווידאו משתלבים ישירות לתוך האתר שלך

תהליך העבודה

יישום חוויות של 3D מרתקות, שמע וזרמת וידאו ישירות לאתר האינטרנט שלך.

01איסוף דרישות הפרויקט

אנחנו מתחילים עם שיחות פתיחה כדי לקבוע את דרישות הפרויקט. אנחנו תמיד מציעים שיחת חשיבה חופשית כדי לטפל בכל צרכי הפיתוח שלך.

02יצירת תוכנית לפרויקט

המקצוענים שלנו לפיתוח יבחנו את המצב הנוכחי שלך ויספקו סט של שלבים פעילים והערכות מותאמות אישית, המראות בדיוק מה עלייך לעשות. לאחר אישור ההערכות, ניצור תוכנית פרויקט מפורטת יותר לסקירה הסופית שלך, כולל היקף הפרויקט, הערכה תקציבית וצוותית, ולוח זמנים.
מסירות השלב:
• היקף ולוח זמנים
• תיעוד הפרויקט

03כניסה והתחלה

אנחנו תמיד אוהבים להתחיל עם זמן פנים אל פנים. במהלך התחילת הפרויקט, תפגש את מנהל הפרויקט שלך שידריך אותך בתהליך ובכלי העבודה שלנו. מטרתנו היא להבטיח שתקבל שקיפות מוחלטת במשך תקופת הפרויקט. כל פרויקט ייטפל על ידי מנהל הפרויקט האישי שלך.
מסירות השלב:
•צוות הפרויקט
•כלי הפרויקט

04עיצוב UX ו-UI

לאחר שאישרתם, המעצבים לוקחים את המושג. באמצעות Sketch ו-Invision, אנחנו נכין תכניות עיצוב למוצרים שנמצאים בפיתוח ונאסוף את המשוב שלכם במהלך הדרך. בנוסף, המפתחים שלנו עובדים בשיתוף עם המעצבים כדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר. הקשר הזה מאפשר לשלב הבא של התהליך לפרוח.
מסירות השלב:
•Wireframes
•פריסות

05יישום

עם כל פריסה שאושרה, המפתח יבנה את מה שהמעצב תכנן. זו הדואט שמאפשר לנו ליצור ביצועים יעילים של המוצר הדיגיטלי שלכם. בנוסף, הבקרת איכות שלנו מבטיחה זיהוי ותיקון של כל באגים לפני הסקירה שלכם.
מסירות השלב:
•צד קדמי בודק
•CMS מחובר
•צד אחורי בודק
•אינטגרציות מחוברות

06פרסום (Going-live)

כשהכל נבדק ועובד בסביבת הפקודה, אנחנו מוכנים להתקדם. אנחנו נעזור לך לבחור את ספק האירוח או ארכיטקטורת הענן המתאימה למוצר הדיגיטלי החדש שלך. אנחנו משפרים את ביצועי האתר שלך - מבטיחים שהוא יעבוד בצורה חל

07טיפול ומיטוב

לאחר שהמוצר שלך נבנה ופעיל, אנחנו כאן לעזור בכל צורה ואופן. תחזוקת אתרים, מיטוב SEO או UX, אבטחת מדידות משופרות, יכולות אבטחה מוגברות, תכונות חדשות - אתה מכניס את השם. אנחנו הצוות שלך ונמשיך איתך עד הסוף.
מסירות השלב:
•אנחנו מגדירים את ספקי השלב הזה ביחד, כדי לוודא שאנחנו מכסים אותך מכל צד.

08כלים וטכנולוגיות

אם אתה רוצה להיות הטוב ביותר, עליך להשתמש בכלים הטובים ביותר. זו הסיבה שאנחנו משקיעים בכלים וטכנולוגיות הטובים ביותר בשוק, כדי שנוכל להתמקד במה שחשוב עבורך ועבור חווית הדיגיטל החדשה שלך.

שיתופי פעולה בפיתוח של נכסים דיגיטליים

אנו עוזרים לסוכנויות קריאייטיב ודיגטל להרחיב את השירותים שלהן מבלי להגדיל את ההוצאות שלהן ובלי להעסיק צוותי פיתוח

צור קשר -
נשמח לעבוד יחד

כתובת: אביבים 6, כפר סבא 4438106

טלפון: (972) 549 292 002

אימייל: INFO@DIGIPRODUCT.CO.IL

סקייפ: NATASHA_DIGIPRODUCT    הודעה:


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.